Hero Image

About

“Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości...”

Henri Cartier-Bresson

Ten cytat zawsze towarzyszy mi przypominając o odpowiedzialności jaka spoczywa na każdym fotografie, w szczególności fotografie ślubnym. Moja praca polega na uchwyceniu i upamiętnieniu najpiękniejszych i najbardziej emocjonalnych chwil jakie spotykają Młodą Parę. Jako fotograf ślubny pracuje już 10 lat, dlatego z pełną odpowiedzialnością mogę zaoferować Państwu moje doświadczenie, umiejętności i profesjonalne podejście do tematu.

Swoje umiejętności doskonaliłem między innymi na Akademii Fotografii, warsztatach fotografii portretowo - modowej w Szkole Kreatywnej Fotografii w Krakowie, oraz licznych konkursach.

Pracuję na pełnoklatkowych aparatach Canon, profesjonalnych obiektywach i zestawie lamp błyskowych, dysponuję odpowiednią legitymacją, która upoważnia mnie do fotografowania podczas uroczystości religijnych, wydaną przez Komisję ds. Liturgii i Duszpasterstwa Liturgicznego Archidiecezji Bielsko-Żywieckiej.

“ To photograph is to hold one's breath, when all faculties converge to capture fleeting reality...”

Henri Cartier-Bresson

This quote has always accompanied me, reminding me of the responsibility which lies with every photographer, especially with a wedding one. My work is to capture and commemorate the most beautiful and emotional moments of newlyweds. I have been working as a wedding photographer for 10 years. I can offer you my experience, skills and a professional approach.

I improved my skills by attending the courses at the Academy of Photography and taking part in numerous contests. Moreover, I attended workshops on portrait and fashion photography held by The Creative Photography Department of Kraków School of Art and Fashion Design.

I work with a Canon digital SLR, along with the sets of professional lenses and flash units. I also have a card which allows me to take photographs during religious ceremonies. The card has been issued by The Committee for Liturgy and Liturgical Ministry of Roman Catholic Archdiocese of Bielsko-Żywiec.

Testimonials

Polecam z całego serca, profesjonalnie, miło 😊 wszelka pomoc odnośnie, ustalenia szczegółów. Sesja zdjęciowa przebiegała bardzo miło i sympatycznie, zdjęcia naprawdę super oddają pasję i zaangażowanie! Miło sie ogląda, i wybrane naprawdę perełki😁 kwota adekwatna do talentu i zaangażowania, bardzo dobry kontakt.
Polecam!!!!! 🥰

Paulina & Mariusz
17 października 2020

Piekne zdjecia, pelen profesjonalizm. Niesamowite wsparcie na kazdym etapie przygotowan, slubu i wesela – bardzo polecamy 🙂

Nina & Paweł
18 lipca 2020

Przepiękne zdjęcia, świetna atmosfera na ślubie i sesjach. Profesjonalista w swoim fachu. Polecam serdecznie!

Marysia & Michał
14 września 2019

Gorąco polecam! Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że usługi Łukasza są na najwyższym poziomie i spełniły nasze oczekiwania w 100%. Uwzględnił wszystkie nasze uwagi i oczekiwania dzięki temu zdjęcia ze ślubu i wesela oddały w pełni klimat uroczystości .Oddzielnie dziękuję za świetny pomysł z sesją w palmiarni, efekt był naprawdę niesamowity.
Dziękujemy za piękną pamiątkę 😉

Marina & Jakub
3 sierpnia 2019

Jestesmy bardzo zadowoloni z wspolpracy z Greymount. Bardzo profesionalnie ale zarazem z indywidualnym podejsciem. Lukasz mial utrudnione zadanie poniewaz Pan mlody nie jest fanem zdjec, ale sesja mimo wszystko byla przyjemna a Zdjecja wyszly piekne. Polecamy rowniez photo Budke super zabawa I swietna pamiatka. Napewno bylismy nielatwa para do wspolpracy ze wzgledu na odleglosc (UK) jak I najpiete grafiki, ale Lukasz byl bardzo wyrozumialy I pomocny. Super I raz jeszcze polecamy seredcznie Julita I Dominik 🙂

Julita & Dominik
6 lipca 2019

Łukasz jest nie tylko profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu, ale także bardzo dobrym człowiekiem. Zdjęcia, które otrzymaliśmy, zostaną z nami na zawsze, tak jak i ciepłe wspomnienia z dnia wesela. Dziękujemy jeszcze raz serdecznie i polecamy z całego serca.

Karolina & Marcin
29 czerwca 2019
Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, zarówno reportażem jak i zdjęciami z sesji! Coś pięknego! Zdjęcia są klimatyczne – piękna pamiątka, uchwycone fajne momenty! Wybralibysmy Was ponownie! Polecamy!
Ula & Łukasz
25 maja 2019

Bardzo polecamy tego doświadczonego fotografa. Łukasz wykonał bardzo dobrą pracę. Reportaż jest idealnie wypełniony wszystkimi scenami jaki powinny zostać uwiecznione. Plenerowe zdjęcia natomiast nadają się na rozkładówki czasopism fotograficznych. Polecamy!

Dawid Kądziela
21 stycznia 2017

Znalezlismy p.Lukasza jeszcze w Toronto … urzekly nas juz wtedy jego zdjęcia ,zdecydowaliśmy się ze to ON ….uwieczni nasze szczęście na “kliszy”.Bylo profesjonalnie.Zdjecia przerosły nasze oczekiwania,magia światła ,kolorów …czuć padający deszcze szum drzew , magię Krakowa …nasze szczęście .Serdecznie polecam usługi p.Łukasz wszystkim dla których jest to najważniejszy dzień w ich życiu ,Monika&Adam z Toronto.:)

Monika Adam Sikora
17 września 2016

Featured On

error: